Раді повідомити, що Олімпіада геометричної творчості імені В.А.Ясінського відбудеться!🎉🎉🎉 Запрошуємо учнів взяти участь у змаганні із розв’язування геометричних задач. ✅Змагання з розв’язування геометричних задач відбудеться 6 листопада 2022 р. з 12:00 до 16:00 у дистанційному форматі. Як і раніше, воно проходитиме за чотирма паралелями: для учнів 8-9 класів (базовий та складний рівні) і 10-11 класів (базовий та складні рівні). До участі в паралелях базового рівня запрошуються учні шкіл (або класів), які не вивчають математику поглиблено.

❗️Шановні учні, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням https://forms.gle/2djJBSaii4rfgNQcA — це організаторам допоможе краще розуміти потенційну кількість учасників. А учителів і ентузіастів, які мають бажання допомогти із організаційними моментами та у перевірці робіт просимо повідомити про це, заповнивши форму: https://forms.gle/ucGsWpWTJzD1E9Q69 ✅Також запрошуємо переглянути сторінку Олімпіади: http://amnm.vspu.edu.ua/olimpiada-2022/ Бережіть себе і своїх рідних! Всім добра і миру!

Реєстрація учасників змагання з розв’язування геометричних задач VI Олімпіади ге…
Це попередня реєстрація на олімпіаду. Вона потрібна організаторам для розуміння кількості потенційних учасників, тому просимо зареєструватись завчасно…
Новини