
У середу 24 червня, о 21:30 (за київським часом) у нашому лекторії відбудеться зустріч із викладачкою математики, психологинею Ольгою Кириченко.
Кириченко Ольга — викладачка математики, психологиня, гештальт-терапевтка, діючий тренер НАГТУ (Національна Ассоціація Гештальт-терапевтів України, досвід роботи 21 рік).
Тема: Що таке “ЦІКАВО” ? Або – ГРАЄМО РАЗОМ!
Поговоримо про зацікавленість у “живому” спілкуванні батьків і дітей. Як робити квести дітям для батьків і батькам для дітей.
Як зробити так , щоб сумісна діяльність приносила задоволення всім учасникам.
А ще психолог з 33 -річним досвідом викладання математики відповість на ваші питання.
Запрошуємо усіх охочіх 🥰